Dne 20.10.2012 proběhl další z nekonečné řady bowlingových turnajů uspořádaných ZO OSD Motol.

Tentokrát jsme jej uspořádali v obchodním centru Nový Smíchov, kam je výborná dostupnost díky MHD (metro, bus, tram) a kde je hned šest drah a mohli jsme tak rozšířit počet účastníků o všechny, kteří se měli zájem turnaje zúčastnit.
Pro členy ZO OSD Motol byla účast zcela zdarma (vraceli jsme zpět zálohu) a hrát tak mohl opravdu každý, bez ohledu na svou finanční situaci.

K vidění byly, jako vždy, hezké hody a i řada kuriozit, například když do té doby slabě hrající Růženka Richterová, která měla často v kole nulový bodový zisk(viz výpis ze stroje na konci pod fotem), v posledním hodě ( bodově bonusovém) - kdy na ní účastníci všichni koukali (ostatní hráči skončili dříve) - suverénně dvakrát za sebou smetla všechny kuželky, nebo když ke hře nastoupil kolegou Strakou nahlášený vnuk, který byl poté starší než on sám... jo sranda musí být...

Hráči, kteří nedávno získali za naše barvy zisk medailí na turnaji OSD týmů, zde samozřejmě nechyběli a ostudu neudělali.

Celkové výsledky turnaje ( hrálo se na součet všech bodů po dvaceti hodech, ev.pomocné kritérium vyšší počet bodů v kole):

14.místo  Nerad Jan - 238    hru vzdal  Stenbrűcker
15.místo  Adamová Šárka - 220    nepřišli:  Bártová Jindřiška, Ermantraut Zdeněk

Pár fotografií z turnaje:

ceny připraveny, turnaj může začít

největší překvapení turnaje - skrytý talent Růženka Richterová

momentka z klání...

momentka z klání..

při hře dostanete žízeň....

a je to tady, vyhodnotili jsme nejlepších deset....

a tady jsou medailisté na fotkách:

Bramborová medaile (opravdová brambůrka na stuze)..a její držitel Václav Janeček ( 322 bodů za 20 hodů ).

Třetí v družstvech i jednotlivcích na OSD turnaji, i zde třetí na turnaji ZO OSD Motol - bronzový Jirka Lomoz ( 330 bodů za 20 hodů ).

Na OSD turnaji člen vítězného týmu, na jaře v jednotlivcích čtvrtý, nyní druhé místo a Zdeněk Reich ( 340 bodů za 20 hodů ).

A tento mladý muž nás všechny porazil a zvítězil - Michal Rejšek ( neuvěřitelných 344 bodů za dvacet hodů ).

Ještě jednou vítěz našeho turnaje. Ústřední dílny Tramvají, se prostřednictví jeho osoby, mohou chlubit dalším úspěchem a zlatou medailí.

Po turnaji je třeba doplnit tekutiny....